Upíří deníky

22. prosince 2013 v 15:22 | Tersiik |  Recenze
Ahojky, dens jsem se rozhodla psát o mém oblíbeném, ba dokocne milovaném seriálu. Řeč je o seriálu UPÍŘÍ DENÍKY.
Miluju je ♥♥♥.


Pár info o TVD:

Hlavní postavy:
ELENA GILBERT STEFAN SALVATORE

DAMON SALVATORE JEREMY GILBERT
CAROLINE FORBES BONNIE BENNETT

TYLER LOCKWOOD ALARIC SALTZMAN

KLAUS MATT DONOVAN

JENNA SOMMERS


DĚJ:
Příběh Upířích deníků vypráví o sedmnáctileté Eleně Gilbertové a jejím patnáctiletém bratrovi Jeremym, kteří se po smrti svých rodičů snaží vrátit do zajetých kolejí malého městečka Mystic Falls ve Virginii.
Mezitím se však po mnoha letech vrací do Mystic Falls také Stefan, pohledný mladík, avšak několik století starý upír. S rozhodnutím, které učinil se přihlásí na Střední školu a snaží se zapadnout do běžného života teenagerů. Plán mu překazí starší bratr Damon, který se k němu vrací, aby mu patřičně zpestřil "nový" život.
Stefan a Damon mají stejnou krev, jsou přeměněny jedním a tím samým upírem, ale přesto se neshodnou ve správnosti svého chování. Stefan odmítá brutalitu, Damon ji naopak přijímá. Stejný názor sdílejí až tehdy, je- li řeč o Eleně, slečně, která jako by z oka vypadla Katharine.
A tímto pokračuje boj, který začal před několika staletími.


HERCI:
  • NINA DOBREV hraje Elenu Gilbertovou, narodila se v buhlharské Sofii, ale ve dvou letech se s rodiči přestěhovala do kanadského Toronta. Od mala se zajímá o tanec, gymnastiku, divadlo, kreslení, zpívání a herectví. Práce modelky ji dovedla k televizním reklamám, které ji dostaly až k filmovým konkurzům. Ráda cestuje, několikrát navštívila Evropu, a dokonce i Českou republiku. Ráda sportuje, hraje volejbal, fotbal, má ráda plavání a ježdění na koni.
  • PAUL WESLEY hraje Stefana Salvatora, jeho rodiče jsou Poláci, ale před tím, než se narodil, emigrovali do New Jesey a USA. K herectví se dostal ve 3. třídě na letním táboře, kde se zapsal do kurzu herectví. V roce 2005 začal používat jméno Wesley, protože se Wasilewski prý těžce vyslovovalo. Má 2 sestry. Jeho koníčky jsou hokej a snowboarding, je ženatý s herečkou Torrey DeVitto, která si v TVD zahrála Meredith Fellovou.
  • IAN SOMERHALDER hraje Damona Salvatora, staršího bratra Stefana. Své příjmění získal po svém adoptivním pradědečkovi. Jeho biologický praděda splodil dítě s jednou ze svým milenek a zaplatil mu, aby si ji vzal. K herectví se dostal už ve škole a na popud jeho matky se stal v 10 model a odjel do New Yorku. Na pravé ruce má tetování "HIC EN NUNC" což z latiny znamená "TADY A TEĎ". Zapojuje se do ekologických akcí a je považován za jedoho z celebrit/ochránců přírody.
  • STEVE R. MCQUEEN hraje mladšího bratra Eleny Jeremyho Gilberta
  • CANDICE ACCOLA hraje kamarádku Eleny Caroline Forbesovou
  • KATERINA GRAHAM hraje kamarádku Eleny Bonnie Bennettovou
  • MICHAEL TREVIN hraje přítele Caroline Tylera Lockwooda
  • MATTHEW DAVIS hraje opatrovníky a přítele Jenny Alarica Saltzmana
  • JOSEPH MORGAN hraje původního Klause
  • ZACH ROERIG hraje kamaráda a bývalého přítele Eleny Matta Donovana

Seriál je natočený podle stejnojmené knižní edice od spisovatelky J.L. Smithové. Knížek je celkem 14, z toho poslední vyšla v říjnu letošního roku.
Upiri deniky_Probuzeni_3DUpiri deniky_Souboj_3DUpiri deniky_Zast_3D
Popis knih:
V dobách kvetoucí italské renesance se bratři Damon a Stefan Salvatore bezhlavě zamilovali do překrásné mladé upírky Katherine. Ačkoli její srdce bylo dost velké pro oba, každý z nich ji toužil mít jen pro sebe. Jejich bezohledný souboj o Katherininu přízeň se však vyostřil do takové míry, že jej Katherine nepřežila, a na světě tak zanechala dva nesmrtelné, na smrt rozhádané mladé muže se zlomeným srdcem…

Po několika staletích se má souboj Damona a Stefana opakovat. V malém americkém městě se seznámí s krásnou a chlapci obletovanou Elenou, jejíž podobnost s Katherine je více než neuvěřitelná…

Ochutnávky z prvních 3 dílů:

Nedá mi to se nezmínit o dalších denících této spisovatelky a to o STEFANOVÝCH DENÍCÍCH.
Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. Stefanovy deníky volně čerpají z televizního seriálu, který byl natočen na motivy původních Upířích deníků.

Ochutnávky z prvních 3 dílů:

Tady je pár fotek (nejen) ze seriálu:

Ano, jsou spolu ♥♥
Fotka uživatele Elizabeth Silva

Pokud se chcete dozvědět více, tak zde:Taky jste si zamilovali UPÍŘÍ DENÍKY tak, jako já???, Pište prosím do komentáře...♥♥

Vaše
Tersiik ♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké kawaii postavičky máš nejradši?

Medvídek Rilakkuma 22.6% (14)
Medvídek Shappo + Sentimental circus 8.1% (5)
Hello Kitty 25.8% (16)
My Melody 8.1% (5)
Purin 3.2% (2)
Tuleni Mamegoma 4.8% (3)
Monokoro Boo 0% (0)
Kamonohashikamo 1.6% (1)
Chococat 8.1% (5)
Keroppi 3.2% (2)
Cinnamoroll 0% (0)
Little Twin Star 1.6% (1)
Domo Kun 1.6% (1)
Android 4.8% (3)
Jiné.. 6.5% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama